شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

قیمت کل: ریال ‎0
چگونه یک پرینتر را به کامپیوتر خود متصل کنیم؟

چگونه یک پرینتر را به کامپیوتر خود متصل کنیم؟

امروزه نصب پرینتر بسیار ساده است. اگر شما بخواهید یک پرینتر را مستقیما به کامپیوتر خود نصب کنید، یا یک شبکه پرینتر راه اندازی کنید یا از گوشی هوشمند یا تبلت خود پرینت بگیرید، شما می توانید در کمترین زمان این کار را انجام دهیدچگونه ویندوز لپ تاپ را با CD بوت کنیم؟

چگونه ویندوز لپ تاپ را با CD بوت کنیم؟

CD نصب ویندوزها و لینوکس، همراه با ابزارهای تشخیصی متنوع، هستند. این CD ها حاوی فایل های بوت هستند که به شما اجازه می دهند تا کامپیوتر را از آنها بوت کنید. تعداد زیادی از کامپیوترها طوری تنظیم شده اند که ابتدا هارد کامپیوتر بوت شود، به این معنی که هنگامی که کامپیوتر را ریبوت می کنید، ویندوز همیشه لود می شود.چگونه یک عکس را اسکن کنیم؟

چگونه یک عکس را اسکن کنیم؟

سه مرحله: راه اندازی اسکنر، اسکن کردن تصویر، اسکن کردن حرفه ای آیا تصاویر قدیمی دارید که می خواهید آنها را در کامپیوتر خود نگهداری کنید؟ ممکن است شما عکس هایی داشته باشید که بخواهید برای اعضای خانواده خود ارسال کنید.چگونه دورو پرینت بگیریم؟

چگونه دورو پرینت بگیریم؟

دو روش: پرینت دوطرفه با استفاده از سیستم عامل Windows، پرینت دو طرفه با استفاده از سیستم عامل Mac بیشتر پرینترهای خانگی برای پرینت کردن دورو، نیاز به یک ضمیمه به نام "duplexer" دارند.چگونه یک پرینتر را بدون سی دی نصب، نصب کنیم؟

چگونه یک پرینتر را بدون سی دی نصب، نصب کنیم؟

آیا شما پرینتر را از شخصی گرفته اید بدون اینکه سی دی آن را دریافت کنید؟ آیا شما سی دی نصب را گم کرده اید و نیاز دارید تا پرینتر را به یک کامپیوتر جدید نصب کنید؟چگونه دو لپ تاپ را با استفاده از LAN به یکدیگر متصل کنیم؟

چگونه دو لپ تاپ را با استفاده از LAN به یکدیگر متصل کنیم؟

اتصال دو لپ تاپ از طریق LAN (شبکه محلی) یک راه خوب برای انتقال اطلاعات بین دو و یا انجام بازی های چندنفره با یک ارتباط سازگار و قابل اعتماد است. شما می توانید اطلاعات را با استفاده از کابل LAN و یا به صورت بی سیم بین دو کامپیوتر انتقال دهید.چگونه پس زمینه عکس را تار کنیم؟

چگونه پس زمینه عکس را تار کنیم؟

چگونه عکاسان حرفه ای عکس های پرتره ای ایجاد می کنند که پس زمینه آنها تار است؟ چندین تکنیک وجود دارد که شما می توانید پس زمینه عکس را تار کنید: از طریق تنظیمات دیافراگم و سرعت شاتر برای دستکاری پرتره و تنظیمات فوکوس خودکار برای ویرایش کردن عکس در برنامه فتوشاپ.چگونه یک لپ تاپ را ریست کنیم؟

سه بخش: انجام یک System Restore، ریست کردن لپ تاپ به حالت کارخانه ای، استفاده از یک CD بازیابی و یا نصب و راه اندازی. اگر لپ تاپ شما زود به زود خراب می شود، یا در ویندوز بوت نمی شود، ممکن است که زمان آن رسیده باشد که آن را ریست کنید. چگونه یک فایل را بین دو کامپیوتر به اشتراک بگذاریم؟

چگونه یک فایل را بین دو کامپیوتر به اشتراک بگذاریم؟

پنج روش: به اشتراک گذاشتن فایل ها ( ویندوز به ویندوزها)، به اشتراک گذاشتن فایل ها ( ویندوز به Mac)، به اشتراک گذاشتن فایل ها (Mac به Mac)، به اشتراک گذاشتن در اینترنت ( ویندوزها)، به اشتراک گذاشتن (Mac) اتصال مستقیم دو کامپیوتر به یکدیگر به شما اجازه می دهد تا فایل ها را سریعتر از هر روش دیگری انتقال دهید و همچنین به شما اجازه می دهد تا اینترنت را از یک کامپیوتر با کامپیوترها یکدیگر به اشتراک بگذارید.چگونه از YouTube ویدئو دانلود کنیم؟

چگونه از YouTube ویدئو دانلود کنیم؟

یک ویدوئو مورد علاقه خود را در You Tube پیدا کرده اید و می خواهید آن را ذخیره کنید؟ ابزارهای مختلفی برای دانلود و تبدیل کردن فیلم های YouTube وجود دارد. ClipGrab باید دانلود کرد تا بتوان از آن استفاده کرد، DownloadHelper یک افزونه برای FireFox است و KIBase از طریق وب سایت کار می کند.آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 135 تا

در صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 14

برندها

 • Brother
 • Sewoo
 • Dymo
 • zebra
 • Honeywell
 • Zebex
 • sadr