شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

قیمت کل: ریال ‎0
چگونه ویندوز لپ تاپ را با CD بوت کنیم؟

چگونه ویندوز لپ تاپ را با CD بوت کنیم؟

CD نصب ویندوزها و لینوکس، همراه با ابزارهای تشخیصی متنوع، هستند. این CD ها حاوی فایل های بوت هستند که به شما اجازه می دهند تا کامپیوتر را از آنها بوت کنید. تعداد زیادی از کامپیوترها طوری تنظیم شده اند که ابتدا هارد کامپیوتر بوت شود، به این معنی که هنگامی که کامپیوتر را ریبوت می کنید، ویندوز همیشه لود می شود.چگونه پس زمینه عکس را تار کنیم؟

چگونه پس زمینه عکس را تار کنیم؟

چگونه عکاسان حرفه ای عکس های پرتره ای ایجاد می کنند که پس زمینه آنها تار است؟ چندین تکنیک وجود دارد که شما می توانید پس زمینه عکس را تار کنید: از طریق تنظیمات دیافراگم و سرعت شاتر برای دستکاری پرتره و تنظیمات فوکوس خودکار برای ویرایش کردن عکس در برنامه فتوشاپ.چگونه دو لپ تاپ را با استفاده از LAN به یکدیگر متصل کنیم؟

چگونه دو لپ تاپ را با استفاده از LAN به یکدیگر متصل کنیم؟

اتصال دو لپ تاپ از طریق LAN (شبکه محلی) یک راه خوب برای انتقال اطلاعات بین دو و یا انجام بازی های چندنفره با یک ارتباط سازگار و قابل اعتماد است. شما می توانید اطلاعات را با استفاده از کابل LAN و یا به صورت بی سیم بین دو کامپیوتر انتقال دهید.چگونه یک پرینتر را به کامپیوتر خود متصل کنیم؟

چگونه یک پرینتر را به کامپیوتر خود متصل کنیم؟

امروزه نصب پرینتر بسیار ساده است. اگر شما بخواهید یک پرینتر را مستقیما به کامپیوتر خود نصب کنید، یا یک شبکه پرینتر راه اندازی کنید یا از گوشی هوشمند یا تبلت خود پرینت بگیرید، شما می توانید در کمترین زمان این کار را انجام دهیدچگونه یک عکس را اسکن کنیم؟

چگونه یک عکس را اسکن کنیم؟

سه مرحله: راه اندازی اسکنر، اسکن کردن تصویر، اسکن کردن حرفه ای آیا تصاویر قدیمی دارید که می خواهید آنها را در کامپیوتر خود نگهداری کنید؟ ممکن است شما عکس هایی داشته باشید که بخواهید برای اعضای خانواده خود ارسال کنید.چگونه دورو پرینت بگیریم؟

چگونه دورو پرینت بگیریم؟

دو روش: پرینت دوطرفه با استفاده از سیستم عامل Windows، پرینت دو طرفه با استفاده از سیستم عامل Mac بیشتر پرینترهای خانگی برای پرینت کردن دورو، نیاز به یک ضمیمه به نام "duplexer" دارند.چگونه یک پرینتر را بدون سی دی نصب، نصب کنیم؟

چگونه یک پرینتر را بدون سی دی نصب، نصب کنیم؟

آیا شما پرینتر را از شخصی گرفته اید بدون اینکه سی دی آن را دریافت کنید؟ آیا شما سی دی نصب را گم کرده اید و نیاز دارید تا پرینتر را به یک کامپیوتر جدید نصب کنید؟چگونه یک لپ تاپ را ریست کنیم؟

سه بخش: انجام یک System Restore، ریست کردن لپ تاپ به حالت کارخانه ای، استفاده از یک CD بازیابی و یا نصب و راه اندازی. اگر لپ تاپ شما زود به زود خراب می شود، یا در ویندوز بوت نمی شود، ممکن است که زمان آن رسیده باشد که آن را ریست کنید.انواع گیت فروشگاهی AM, EM, RF

انواع گیت فروشگاهی AM, EM, RF

گیت فروشگاهی و دزدگیر نوع AM مناسب برای لباس فروشی ها و بدلیجات فروشی و فروشگاه های لوازم آرایش و داروخانه ها این گیت ها با میدان مغناطیسی کار می کند که عملکرد بهتری نسبت به سایر نوع ها داردچگونه از شغل خود لذت ببریم؟

چگونه از شغل خود لذت ببریم؟

ناشاد بودن در محل کار میتواند یکی از بزرگترین عاملهای استرس باشد. اگر شما هم برای لذت بردن از کارتان در تکاپویید بدانید که تنها نیستید. خیلی از مردم اجازه میدهند که کار سنگین روزانه آنها را احاطه کند. با همه ی اینها کارهای کوچکی وجود دارند که به شما کمک میکنند از زندگی کاری خودتان لذت ببرید. سعی کنید افکار مثبت داشتته باشید، عادتهای کاریتان را هر از گاهی تغییر دهید و تعادل بین کار و زندگیتان را گسترش دهید. همه ی اینها به شما کمک میکنند که کمی بیشتر از شغلتان لذت ببرید.آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 135 تا

در صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 14

برندها

 • Brother
 • Sewoo
 • Dymo
 • zebra
 • Honeywell
 • Zebex
 • sadr